3 תגובות בנושא “The Funeral – הלוויה

  1. ששמעתי את הבשורה, פשוט לא האמנתי, איך יכול להיות שאדם כזה ישר, צדיק, עניו, שמח, שרק אוהב לעזור ולתת לחזק ולתת כח לאחרים עלה לשמימה, פשוט לא האמנתי, הכרתי את אוריאל, הייתי שכנו, כשביקשתי ממנו את רכבו לקניות וחזרתי רציתי לשלם על הדלק,אוריאל אמר לי בחיוך ענק, "הקב"ה נתן לי רכב כדי שאוכל לקיים איתו מצוות, ואתה רוצה לקחת ממני את המצווה הזו?" וזה לא קרה פעם אחת אלא מספר פעמים וכל פעם בחיוך ענק עוד יותר, בכזו פשטות ענווה טוב לב שנשפך ממנו. "הצבי ישראל על במותיך חלל איך נפלו גיבורים… ויאבדו כלי מלחמה"? פשוט רבידה ענקית לעם ישראל.

  2. הרב אוריאל ידע לחדור אל נפש האדם. הוא לקח על עצמו תפקיד לשמח כל אחד שהרגיש קצת עצבות ומרמור מקשיי החיים. בקורס הרבנים הצבאיים,שמש כדמות מפתח ששמחה את כולנו,הובילה וידעה לתת הנחיות ועצות נכונות לתפיסה יהודית ערכית נכונה.
    את רוחו הגדולה תיבלן בהומור ושידר נועם הליכות. תמיד שאף לעזור ולקדם.עיקר עניינו להרים את עם ישראל ולקדש שם שמיים בכל מקום.היה מקהיל קהילות ברבים ומזכה אותם לשמוע דברי אלוקים חיים. בפרט ידע לפנות לציבור המסורתי ספרדי ולא לחינם בחר לשרת בכלא – שם ידע שמחכה לו עבודה רבה.הרב אוריאל,עם ישראל אבד אבדה גדולה ויקרה שתרמה רבות לקירוב הגאולה. דמותך,שהינה דמות של ערכים,נתינה,אהבת ישראל,כבוד הזולת וכבוד שמיים חקוקה בלבנו.
    ניר – חבר לקורס הרבנים צבאיים.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s